Örgü Bebek Şapkası Modelleri 2018

Bebeklerinizi soğuktan korumanın en şık ve en cici yöntemi bebek şapkalarıdır. Anneler bebeklerinin hem kafalarını hem de kulaklarını soğuktan korumak için onlara şapka takarlar.

Her anne bebeği için bu şapkaları kendi örmek ister. Siz de bebeğinizin kafasını sıcacık tutacak bebek şapkaları örmek istiyorsanız bu yazımızdan en güzel modelleri seçebilir ve örmeye başlayabilirsiniz.

Nasıl öreceğinizi ise merak etmeyin. Verdiğimiz bebek şapkası modellerini sizlere anlatımlı olarak sunmaktayız.

Siz de bu modellerden yola çıkarak en güze bebek şapkalarını bebeğinize kendi ellerinizle örebilir ve onu soğuktan kendi el emeğiniz ile koruyabilirsiniz.

Bu yazımızda aradığınız her modeli bulabilir ve nasıl öreceğinizi öğrenerek bebeğinize yapabilirsiniz.

Makalemizde en güzel kız ya da erkek bebek şapkalarını bulabilirsiniz. Verdiğimiz bu şapka modelleri hem kız bebeklerinize hem de erkek bebeklerinize uygun olan şapka modelleridir.

Bebeğinizin cinsiyetine göre renkte ipler seçerek şapkaları örerseniz tam uygun şapkayı yapmış olursunuz. Bebeğinize giydirdiğiniz renklerin tonunda ipler seçmeniz şapkaları daha güzel hale getirecektir.

Kız bebeğiniz varsa genellikle pembe tonlarını, erkek bebeğinize ise mavi ton tercih edersiniz. Bu şapkaları süslemek için motif ve desenlerden de yararlanabilirsiniz.

Şapkaları süsleyecek olan bu motifleri ister hazır olarak kullanabilir isterseniz de kendi elleriniz ile işleyebilirsiniz. Bu güzel motifler bebeğinizin şapkasını daha da güzelleştirecek.

 

Yorum Yapın