Örgü Bebek Patikleri Modelleri 2018

Merhaba sevgili anneler ve anne adayları, bu yazımızda minik bebeğinizin minik ve hassas ayakları için birbirinden sıcacık ve güzel patik modellerini sizler ile paylaşıyoruz.

Bebeklerinizin her mevsim ayaklarını sıcacık tutmak istersiniz ve onun hassas ayaklarını soğuktan korumak istersiniz.

Özellikle soğuk günlerde ve kış aylarında örgü patikler öncelikli tercihimiz olurlar. O güzel ayaklarını soğuktan korurken daha da cici göstersin diye sizlere birbirinden güzel patik modellerini veriyoruz.

Hassas Ayaklara Yumuşacık Patikler

Makalemiz sayesinde siz anneler ve anne adayları bebeklerinize bu güzel patikleri nasıl öreceğinizi daha iyi görebilirsiniz.

Görseller ile paylaştığımız bu patik modellerini hepiniz çok beğeneceksiniz. Bu modeller oldukça cici ve şık modellerdir. Bu modelleri dilediğiniz renkte ipler ile örebilirsiniz.

Bütün renkler bebeğinizin ayağına çok yakışacaktır. Pembe ve tonları renkte patikler kız bebeklerinize, mavi ve tonları renkler de erkek bebeklerinize patik örmek için tercih edebileceğiniz renklerdir.

Bu patikleri düğmeler ile de süsleyebilirsiniz. Patikleri ördükten sonra yapacağınız süslemeler tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Bu noktaya kadar patik örmek hakkında aradığınız her şeyi anlatımlarıyla bu yazımızda sizlere verdik.

Bu yazımız sayesinde patik örmeyi bilen anneler de yeni patik örmeye başlayacak olan anneler de kolayca patik modellerine ulaşabilir ve nasıl öreceklerini kolayca öğrenebilirler.

Birbirinden güzel modelde patikleri kendi elinizle bebeğinize örmek size oldukça keyifli gelecektir.

Yorum Yapın