Örgü Bebek Botları Modelleri

Sevgili anneler, bu yazımızda çok güzel ve orijinal bir örgü modeli ile karşınızdayız. Bebek botları kış aylarında bebeklerimize giydirdiğimiz şık ve güzel ayakkabılardır. Peki hiç bu botları örgü olarak görmüş müydünüz?

Bugün sizler için hazır bir bot güzelliğinde bot modellerini sunuyoruz. Ayrıca eğer daha önce hiç denemediyseniz bu yazımızın açıklamalı örnekleri sizlerin oldukça işinize yarayacaktır.

Bu örgü bot modelleri yün olması sebebiyle bebeklerinizin ayağını sıcacık ve yumuşacık tutacak olan modellerdir.

Örgü bebek botlarını bebeğinize evde de giydirebilirsiniz, fakat gezmeye giderken bu botlar oldukça işinize yarayacaktır. Hem bebeğinizin ayağı için sıcacıktır hem de oldukça rahattır ve bebeğinizin ayağını hiç rahatsız etmez.

Bebek Örgü Botları

Bu yazımızdan bebeğiniz için yeni bir hem patik hem de ayakkabı modeli inceleyebilirsiniz. Bu modeli çok seveceksiniz. Daha önce bu tarz bir örgü ördüyseniz yapması çok hoşunuza gidecektir ve oldukça pratiktir.

Ama hiç örmediyseniz gözünüz korkmasın. Anlatımlı olarak verdiğimiz bu yazımız sayesinde kolayca bebek botu örebileceksiniz. Bu bebek botları özellikle kız bebekleriniz için oldukça kullanışlı bir modeldir.

Külotlu çorabın ya da taytın üzerine giydirdiğiniz zaman hem çok şık görünecek hem de oldukça ilgi çekecektir.

Bu botları dilediğiniz renkte ipler ile örebilir ve kullanabilirsiniz. Kız çocuklarınız için pembe tonları oldukça kullanışlı olacaktır.

Erkek çocuğunuz için örecekseniz mavi ve kahverengi tonlarında örmeniz gerçek bir bot havası katacak ve çok güzel duracaktır.

 

 

Yorum Yapın