Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri ve Örnekleri Yeni 2018

Her anne bebeği için en iyisini ve en sağlıklısını ister. Bebeklerini korumak için kendi elleriyle bebeklerine örgüler örerler.

Bu yazımızda anneler ve anne adayları için bebeklerini soğuktan koruyacakları cici modeller ile bebek battaniye modellerini paylaşıyoruz. Bebeğinizin cildini en iyi şekilde örtebileceğiniz battaniyeler örgü battaniyelerdir.

Örgü battaniyeler hem sıcacık, hem yumuşacık hem de en sağlıklı olanıdır. Sizler de bu yazımızda gördüğünüz modeller ile bebeğinize kendi battaniyesini kendiniz örebilirsiniz.

Üstelik eğer daha önce hiç battaniye örmediyseniz bunu size anlatımlı olarak göstermekte ve görseller yardımıyla daha iyi öğretmekteyiz.

Yeni örgü bebek battaniyesi yazımız sayesinde nasıl battaniye öreceğinizi resimlere bakarak daha rahat öğrenir, bebeğinize birbirinden güzel battaniyeler örersiniz.

Güzel ve yeni olan örgü bebek battaniyesi yazımızda bebeğiniz için örebileceğiniz birbirinden güzel battaniye modellerini veriyoruz. Siz de bu battaniyeleri dilediğiniz renkte ipler ile bebeğinize örebilirsiniz.

Bebek battaniyesi örmek zor bir iş değildir, Bu yazımızdan yola çıkarak kolayca bebeğinize birbirinden güzel battaniyeleri örebilirsiniz.

Evde bebeğinizin uyurken üstünü örtmek için, dışarıda soğuktan korumak için kısacası her yerde kullanabileceğiniz bebek battaniyeleri bu yazımızda sizlerle.

Kız çocuklarınız için pembe, beyaz, lila ve mor tonlarında ipler ile bu battaniyeleri örebilir çiçek, kalp gibi motifler ile de süsleyebilirsiniz.

Erkek bebeğiniz için de mavi, yeşil, sarı gibi tonlarda ipler tercih edebilir aynı şekilde motifler seçerek süsleyebilirsiniz. Hayal gücünüzü dilediğinizce kullanabileceğiniz kadar geniş bu örgüleri bebeğinizin güzel tenine göre örebilir

Yorum Yapın