İğne Oyası Mutfak Havlusu Örnekleri

Mutfak havlusu kadınların en çok vakit geçirdiği mutfakların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Çoğu zaman kirlenip atılsa da artık zamanlar mutfaklar bile dekoratif döşenirken havluların bundan eksik kalması olmaz.

Çok faklı desenlerde mutfak havluları tasarlanarak kullanılmaktadır. İğne oyası mutfakta kullanılan özellikle süs amaçlı olmayan havlularının kenarını süslerken son derece önemli bir kısmı oluşturur.

Birbirinden güzel örnekleri sitemizden inceleyerek istediğiniz tarzda mutfak havlusuna iğne oyası kullanarak kenar işleyebilirsiniz. İğne oyası ile çok farklı tarzda mutfak havluları işleyerek yemeklerinizdeki farkı yansıtabilirsiniz.

Binlerce örnek ve desenin arasından kolayca tercihinizi yapabilirsiniz.. Mutfaklarda kullanılan bazen de süs amacıyla mutfağı süsleyen havluların farklı modelleri sitemizde bulabilirsiniz.

Mutfakta kullanılabilecek basit ve hızlı yapılacak bir iğne oyası havlu kenarı örneği çıkartmak için:

Öncelikle mutfak için havlu seçilir. İstediğiniz kalitede küçük bir havlu seçebilirsiniz. Renk seçimi olarak mutfak havlusu genelde koyu renk kullanılarak uzun ömürlü olmaları hedeflenmektedir.

İğne oyası ile işlenecek modele sitemizdeki örneklerle karar vererek birçok model işleyebilirsiniz. İşlenecek modelde ne kullanacağınıza karar vererek İğne Oyası Mutfak Havlusu Örnekleri yapabilirsiniz.

Basit bir model yapacaksanız, örneğin mutfakta sık kullanılan objeleri seçebilirsiniz. Örneğin bir limon işleyebilirsiniz. Sallanan bir modeldir.

 

Yorum Yapın