İğne Oyaları Modelleri ve Çeşitleri 2018

İğne oyaları çok uğraştıran ve ince el emeği gerektiren bir el işidir. Bu el işi genelde havlu kenarlarına ve tülbent kenarlarına işlenir.

Oldukça zarif bir görüntü oluşturmayı sağlayan iğne oyalarını öğrenmek el işi yapacak bayanların el yatkınlığına bağlıdır. Bu sebepten dolayı iğne oyalarını öğrenmek yerine göre kolay, yerine göre de zordur.

iğne oyaları için havlu kenarına da tülbent kenarına da yapılan ve en sık kullanılan modellerden bir tanesi zürafa modelidir. Bu modelin yapılışı oldukça kolaydır.

Herkesin kolayca öğrenebileceği bir model olduğundan dolayı anlatımlı açıklamalar sayesinde herkesin yapıp kullanabileceği bir modeldir.

iğne oyaları ile ilgili olarak hizmet veren web sitemizden, her türlü iğne oyası modellerini yapmak mümkündür.

Bu modellerin çeşitliliği, yapılış şekilleri anlatımı ile birlikte görsel sunumlarla da desteklendirilmiştir.

Tülbent kenarına, havlu kenarına veya herhangi bir ev eşyasının kenarına yapılmak istenen iğne oyaları ile ilgili bulabileceğiniz fikir ve modeller hakkında kategorize edilmiş birçok iğne oyası modelimiz bulunmaktadır.

Farklılık arayan ve daha önce denemediği modeller denemek isteyen bayanlar web sitemizin arama bölümlerinden diledikleri modeli arayarak, bu modelin yapılışı hakkında bilgi alabilirler. Web sitemizde bu imkânı tüm bayanlara sunmaktayız.

Herkesin erişim sağlayarak web sitemizden fikir alışverişi yapması mümkündür. Bu nedenden dolayı web sitemize ziyaretlerinizi bekleriz.

 

Yorum Yapın