Merhaba, ismim Filiz Özkol 30 yaşındayım, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Nevşehir doğumluyum. Eşimin özel durumundan dolayı eşimin annesinin memleketi olan Isparta’da yaşıyorum. Ev hanımı olduğu için bilgisayar başında çok fazla vakit geçirme şansı buluyorum, bu yüzden de vaktimin büyük kısmını blogum için kullanıyorum. Deneyim sahibi olduğum şeyleri başkaları ile paylaşmak beni her zaman çok mutlu etmiştir. Bu yüzden uzun süredir de özellikle örgü işleri ve yemek tarifleri ile ilgili edindiğim bilgileri sizlerle blogum üzerinden paylaşmaya devam ediyorum.

Nevşehir’de yaşarken annem ve teyzem çevremizdeki tanıdıklarımızın bebekleri için hep farklı örgüler yapardı. Bende onları her zaman ilgi ile izlerdim. Şimdi bu konuda çok deneyimim yok ama internet üzerinde bir blog sitesi hazırladım ve gerek annemlerin gerekse farklı tanıdıklarımın ördüğü örgü işlerinin nasıl yapıldığına dair tarifleri sitemde yayımlıyorum. Bebek patikleri, bebek yelekleri, terlikler ve farklı modellerdeki el işi kazakların nasıl yapıldığını açıkça gösteren tarifler sayesinde sizlerde eşinize, dostunuza el emeği ürünler hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca örgü tariflerine yer verdiğim blogumda birbirinden enfes yemek tariflerini de bulabilirsiniz. Yaşım küçük biliyorum ama yemek konusundaki merakımdan dolayı da güzel yemekler ve lezzetler yapıyorum. Tabi yemek tariflerinin hepsi bana ait değil, farklı kişilerden derlediğim, birçoğunun nasıl güzel şeyler olduğunu bildiğim yemek tarifleri de var. Farklı pastalar, börekler, birbirinden güzel örgü ve el işleri tarifleri için ihtiyacınız olduğu an sitemi ziyaret edebilirsiniz.