Erkek Bebek Yelekleri Örnekleri 2018

Yelekler kol kısımları hariç göğüs, bel ve sırt kısımlarını üşütmeye ve hasta olmaya karşı koruyan eşyalardır.

Özellikle bebekler üzerinde çok sık kullanılan bu eşyalar günlük ev giyimi olarak da dışarıda giymelik olarak da kullanılabilmektedir.

Erkek bebekler için de kız bebekler için de ayrı ayrı birçok modeli olan yelekler anlatımlı olarak web sitelerinde sıkça karşımıza çıkmaktadır.

erkek bebek yeleği için bir model belirleyerek sırt kısmından başlanır. Sırt kısmının örülmesinden sonra önde bulunan iki parça da ayrı olarak örülerek sonradan birbirine sabitlenmektedir.

Erkek bebekler için genelde mavi rengi uygun görülmektedir. Fakat bu klişeleşmiş renge değişim getirmek adına farklı renklerde birçok erkek bebek yelekleri bulunmaktadır.

Son yıllarda sarı ve yeşil rengi de erkek bebekler üzerinde farklı bir moda akımı yaratarak yelek modellerine de yansımıştır.

Bu nedenden dolayı hangi rengin üzerinde hangi modelin daha uygun olacağı hakkında fikirleri edinmek için çeşitli mecralardan yararlanmak mümkündür.

İki rengin bir arada kullanılması yine yelekler üzerinde kullanılan etkili modellerden olmaktadır. Bu modellerin oluşturulması genelde yelek üzerine yapılacak desenlerden dolayı yapılmaktadır.

Fakat örgü konusunda iyi olmadığını düşünen bayanlar iki veya ikiden fazla renk kullanacaklarsa ayrı ayrı örerek bir model oluşturabilmektedir.

Bebek yeleklerinin arka kısmı 75 ilmekle başlanabilmektedir. Bebekler yaşına daha girmeden bu ilmek boyutunu kullanmak en doğrusu olacaktır.

 

 

Yorum Yapın