Dantel Havlu Kenarı Örnekleri 2018

Havlu kenarlarına tığ işi ile olarak dantel modelleri sıkça yapılmaktadır. Genellikle havlu kenarlarında ağır bir görünüm yaratan dantel örgüler çeyizlerde yerini almaktadır.

Bu havlular değişikdantel havlu kenarı örnekleri olarak web sitemizde yerini almaktadır. Oldukça hoş ve zarif görüntü elde edilebilen bu danteller tığ ile yapılmaktadır.

Öğrenilmesi el işine yatkın olan bayanlarda süreci daha çok hızlandırmaktadır. Bu süreç tamamen azim ile alakalıdır. Ne kadar zor olursa olsun öğrenilmesi de bir o kadar kolaydır.

dantel havlu kenarı örnekleri söylediğimiz gibi çeyizlerde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Yalnız çeyizlerde değil günlük kullanıma da uygundur.

Günlük kullanım için daha uygun olacak danteller hafif olan dantellerdir. Bu örnek ve modeller web sitemizde bulunmaktadır. Her zevke ve her görsele ifade edebilecek olan dantel modellerini seçmek bayanların beğenisine kalan bir durumdur.

Dantel kenarlarından farklı geometrik şekiller, çiçek desenleri ve böcek desenleri modelleri günlük kullanım için uygundur.

Fazla abartılı olmaması için uzun veya geniş tutulmamalıdır. Bu dantel modelleri ayrı olarak tığ işi ile yapılarak sonradan havlu üzerinde birleştirilir.

Havlu rengine göre uyumlu olarak desen ve model seçimini doğru yapmak gerekmektedir.

Her türlü soru işaretleri ve dantel yapımı ile ilgili olarak tüm bilgileri bünyesinde bulunduran web sitemize giriş yapıp ziyaretlerinizi beklemekteyiz.

Yorum Yapın