Bebek Yelekleri Örnekleri Yeni Modeller ( 2018)

Bebek yelekleri modelleri birçok çeşitliliğe sahiptir. Bebekler çabucak büyüdükleri için anneler genellikle bir değil birden fazla bebek yeleği satın almaktadır.

Fakat piyasadaki bebeklere özel üretilip satışa sunulan yelekler bütçelere fazla geldiğinden dolayı el örgüsü ile de oluşturulabilir.

Bu kategoriye ait model ve çeşitliliği web sitemizde bulmak mümkündür. Az önce de söylediğimiz gibi çabucak büyüyen bebekler için birçok yelek örülmektedir.

Ebruli renklerle yapılan, fazla ipleri değerlendirmek adına yapılan desenler ve tek bir renkten onlarca çeşit yelek örme imkânlarını el örgüsü bilen bayanların kararlarına sunarak fikir vermekte olan web sitemiz her kişiye hitap etmektedir.

Bebek yelekleri adına olan çeşitliliğin çok fazla olmasına rağmen bayanlar sürekli farklılık arayışı içerisindedir.

Bu sebepten dolayı yeni tarzlar için bebek yelekleri adına kategorize edilmiş modeller arasından yeni seçimler bulmak mümkündür.

Bebek yelekleri de yetişkin yelekleri gibi sırt kısmından örülerek başlanır. Kol kısımlarından şiş ile kesme işlemi yapılır. Önce sırt kısmı bitirilen yeleğin daha sonra ön iki kısımları örülür.

Oluşturulan üç parça daha sonra birbirine dikilerek sabitlenir. Ön kısımlara cep yapmak, düğme deliklerini oluşturmak veya yaka yapmak da mümkündür.

Bu tarzlar örgüyü ören kişinin isteğine bağlıdır ve nasıl örüleceği hakkındaki bilgiler güncel olarak web sitemizde bulunmaktadır. Kolaylıklar dileyerek iyi günlerde kullanmanızı umuyoruz.

 

Yorum Yapın