Bebek Patik Örnekleri yeni 2018

Kış aylarında bebeğinizin ayağını koruyacak en güzel parçalar örgü patiklerdir. Örgü iplerin yumuşacık dokusu ve sıcacık tutuşları bebeğinizi soğuktan korur ve ayaklarını rahat tutar.

Daha önce patik örmemiş anneler için görselli anlatım ve videolu anlatımlar oldukça iş kolaylaştıracaktır. Eğer daha önceden patik örme deneyiminiz var ise bu modelleri örmek sizin için oldukça kolay olacaktır.

Klasik modellerin dışına çıkarak yeni ve güzel modelleri bebeğinize giydirmek hem onun minik ayaklarını hem de sizi çok sevindirecek. Bebeğiniz için bu patikleri örmek sizin vaktinizi çok güzel geçirmeye yardım edecektir.

Minik Ayaklara Sıcacık Patikler

Makalemiz sayesinde sizlerde  bebeğinize birbirinden güzel patikler örebileceksiniz. Örgü ören annelerin en çok yaptığı modeller örgü patik modelleridir.

Bebekleri için patik örmeyi seven anneler her zaman yeni ve güzel patik modelleri ararlar. Bu yazımızda yepyeni ve oldukça şirin patik modellerini bulabilirsiniz.

Bu patikleri bebeğinize yakışacak olan modellerden oluşturduk. Siz de bu modeller arasından bebeğinize en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli seçebilir ve örmeye başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz renkte ipler tercih ederek bu patikleri örebilir ve boncuklar, düğmeler ve motifler ile süsleyebilirsiniz.

a

Yorum Yapın