bebek patik modelleri 2018

Patik sever anneler ile bir yazımızda daha beraberiz. Bebeğinizin minicik ayaklarını soğuktan korumak için en iyi yöntem hiç kuşkusuz bebek patikleridir.

Bu patikler bebeğinizin ayağını rahat ettirecek, sıcak tutacak ve yumuşak yapısı nedeniyle hep koruyacak olan patiklerdir. Her annenin önceliği bebeğinizin cildinin sağlığıdır.

Sağlıktan sonra da o güzel ayakların güzel görünmesi gelir. Sizler de bebeğinizin ayağının güzelliğini önemsiyorsanız bebek patiklerinin en güzel modellerini bebeğinize kendiniz örebilirsiniz.

Bu  yazımızda tam da size göre birbirinden güzel ve cici patikler bulunmaktadır. Bu patiklerden bebeğinizin ayakları için dilediğinizi seçebilir ve bebeğinize örmeye başlarsınız.

Nasıl öreceğinizi biz görsellerinizde sizler için açıkladık. Size sadece modeli seçmek ve örmeye başlamak kalıyor.

Yumuşacık bebek Patikleri

yazımızın başında da siz değerli annelerimize söylediğimiz gibi bu patikler bebeklerinizin ayağı için hem sıcacık hem de yumuşacıktır. Anneler bu sebeple bebekleri için yün patikler tercih ederler.

Dışarıda bulunan hazır patiklerden daha çok kendileri örmeyi tercih ederler. Siz de bu annelerdenseniz bu modellere bayılacaksınız ve bir an önce bebeğinize bu modelleri örmek isteyeceksiniz.

O güzel ayakların daha da güzel görünmesi için hem şık hem de cici modelleri sizlere sunduk. Rengarenk ipler ile ördüğünüz bu patikler yumurcak ayakları daha da neşelendirecek ve onları soğuktan koruyacak.

 

 

 

Yorum Yapın