Bebek Patik Modelleri 2018

Bebek patikleri yürümeye başlayan bebekler için daha sık kullanılan bir eşyadır. Ayakları yere sürekli basmakta olan bebeklerin patikleri sürekli kirlenebildiğinden dolayı fazla fazla bebek patiği bulunduran anneler bu işlemi el örgüsü ile de gerçekleştirebilmektedirler.

Bebek patik örgüsü yetişkinlerin kullandığı patiklere nazaran daha hızlı bitmekte ve de daha zor örülmektedir.

Küçük olduklarından dolayı örgüde biraz zorlanmak olağandır. Fakat anlatımlı bebek patik modelleri ile bayanlara sağlıklı bir şekilde yol gösteren web sitemizde örgü modeline ve örgü örme stiline adapte olmak mümkündür.

Bebek patikleri alanında birçok modeli web sitemiz üzerinden elde etmek mümkündür.

Bebek patiklerine dair erkek ve kız bebeklere uygun birçok model bulunmaktadır. Kurdeleli kız bebek patikleri veya erkek bebek patikleri bulunmaktadır.

Patik boyutu oldukça küçük olduğundan dolayı üzerine desen yapmak oldukça zordur bu sebepten dolayı küçük örgü çeşitliliği ile patikler üzerinde farklılık yaratmak mümkündür.

bebek patik modelleri ile hizmet sunan web sitemizde bayanların kafasında oluşan soru işaretlerine, farklı arayışlarda model çeşitliliği konusunda sıkıntı yaşayan bayanlara her türlü yardımı, gerek anlatımlı olarak gerek görsel olarak sunmaktadır.

Bebek patikleri genelde tığ işi ile örülen el örgüleri ile oluşturulmaktadır.

Mısır örgüsü, delikli örgüler ve ipli modellerin patikler üzerinde nasıl kullanılacağına dair bilgileri içerisinde bulunduran web sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Bebek Patikleri

Yorum Yapın