Akıllı İpten Yapılmış En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri


Akıllı İple Bebek Battaniyeleri
Sevgili Anne ve Anne adaylarımız bebekleri için her zaman en sağlıklı olan şeyleri isterler. Bunun için en başta bebeklerinin üşümemesi ve sağlığı için kendilerinin bebekleri için ördükleri bebek battaniyelerini kullanmayı tercih etmektedir. Anneler bebekleri için özel olarak ördükleri battaniyeleri tığ ve şiş ile örebilirler.

Bebeklerinin soğuktan korumak için ve daha sıcak tutmasını sağlamak amacı ile ördükleri yumuşacık battaniyeleri kullanmaktadırlar.

Annelerin büyük bir zevkle rengarenk iplerle ördükleri bebek battaniyelerini değişik aparatlarla süsleyip daha şirin bir hale getiriyorlar. Kurdele, boncuk, pul, farba ile süsleyerek daha sevimli hale getirebilirler. Bebek battaniyelerini ayrıca farklı motiflerle de süslenebilir.

Kız çocukları için örülen battaniyeler için renkli yünler kullanılmakta olup pembe, sarı, lila, turuncu, ebruli, kırmızı, beyaz ile örmektedirler.

Erkek bebekler için örülen bebek battaniyesi için en çok kullanılan renkler ise mavi, yeşil, lacivert, kahverengi yünler ve ayrıca Akıllı İpten Bebek Battaniyesi Modelleri yünleri kullanılmaktadır. Akıllı yünler hiç örgü bilmeyen hanımlar için en uygun ip olmaktadır.

Kendinden desenli olan bu ip düz örgüyü ördükçe kendinden desenler çıkıp çok sevimli modeller çıkmaktadır. Son zamanlarda bebek battaniyesi örümün de kullanılan akıllı ipler en çok tercih edilen iplerdir.

Ayrıca bebek yünlerinden yaz ayları için koton iple örülen bebek battaniyeleri örülüp bebekleriniz için kullanabilirsiniz.

Bebek battaniyesi modellerinden en çok örülen modeller arasında ajurlu bebek battaniyesi modeli, haroşa, saç örgüsü, parça motifli bebek battaniyesi, çiçek desenli bebek battaniyesi, boncuklu bebek battaniyesi modeli anneler tarafından örülmektedir.

Anneler bebekleri üşümesin diye rengârenk ve çeşit çeşit bebek battaniyeleri örüp anne karnındaki sıcaklığı vermesi için ve soğuktan korumak amacı ile en yumuşak örgü bebek yünlerini kullanıp örmekteler.

Anneler bebekleri için kış ya da yaz aylarında kullanılması için bebek battaniyesi örüp bebekleri için kullanmaktalar. Kız veya erkek bebekleri için bebek battaniyesi ören anneler bebek karyolasında ördükleri bebek battaniyelerini kullanmaktalar.

Kar motifli bebek battaniyesi modeli, su dalgası bebek battaniyesi modeli, hayvan motifli bebek battaniyesi modeli, gül desenli bebek battaniyesi modeli ve bebeğin cinsiyetine göre örülen bebek battaniyelerine araba ve böcekli motifler eklenebilir.

 

Yorum Yapın