2018 yeni örgü modelleri ve örnekleri

Örgü eşyalar giymek bir stil olmasının yanı sıra, örgü örmek bir hobidir. Atkıdan patiğe kadar tepeden tırnağa her çeşit giyim eşyası el örgüleri ile gerçekleştirilebilmektedir.

Yazlık olarak şapkalar, mevsimlik olarak şallar, kışlık olarak hırka, yelek, patik, atkılar el örgüsü ile elde edilebilmektedir.

El örgüsü giyim eşyalarını piyasa üzerinde birçok mağazada bulmak mümkündür. Lakin uygun fiyatta birçok giyim eşyası elde etmek isteyen bayanlar bu işlemi el örgüleri ile gerçekleştirmektedir.

Nitekim bu işlemler tığ, şiş ve kişisel zevke bağlı olan renklerdeki ipler ile tamamlanmaktadır.

Örgü örmek bir yetenektir aynı zamanda, fakat öğrenilmesi zor bir iş de değildir elbette. Bu sebepten dolayı her yerde karşımıza anlatımlı açıklamalı örgüler çıkabilmektedir.

Az önce de bahsettiğimiz gibi her eşya örgü ile elde edilebilmektedir. Bir eldiven, bir kazak veya bir battaniye kolaylıkla örülebilmektedir.

Örgü modellerinin çeşitliliğinden dolayı her zevke hitap eden modeller farklı örgüler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Anlatımlı olarak ilk önce örgü yapmak isteyen bayana örgünün nasıl yapılacağı, daha sonra da bu örgünün model üzerinde nasıl kullanılacağı anlatılmaktadır.

Örgü çeşitliliğine dair bayanlara fikir öncüsü olan web sitemiz de bayanlar için bu işlemi yapmaktadır.

Herhangi bir örgü modelinin nasıl örüleceği ve model üzerinde nasıl uygulanacağı hakkındaki tüm bilgileri web sitemizde bulmanız mümkündür.

 

Yorum Yapın