2018 Örgü Patik Modelleri

Merhaba sevgili bayanlar, hepimizin kış aylarında en çok kullandığı bir örgü modelini bugün sizlerle paylaşıyoruz. Bu model hiç kuşkusuz ayaklarımızı sıcacık tutan patikler.

Patikleri bebeklerimiz, çocuklarımız ve kendimiz için çokça öreriz ve kullanırız. Öyle ki hepimizin annesinin, anneannesini evinde eski zamanlardan beri bu modeller bulunur.

Bu yazımızda sizlere eski modelleri unutturacak ve capcanlı renklerle ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz yepyeni patik modellerini veriyoruz.

2018 örgü patik modelleri ile birbirinden güzelim patikleri nasıl öreceğinizi kavrayabileceksiniz.

Bu patikleri hem kendi evinizde hem de misafirliğe gittiğinizde çok rahat kullanacak ve gözleri ayaklarınıza çekeceksiniz.

Birbirinden canlı ipleri tercih edebilirsiniz, hatta simli ipler ile ördüğünüz patikler daha şık ve güzel olacaklardır.

Görsellerimizde sizler ile paylaştığımız patikler çok güzel olmasının yanında yapımı da oldukça zevkli ve pratiktir.

Açıklamalı örgü patik modelleri yazımızda gördüğünüz bütün patiklerin nasıl yapıldığını açıklamalı olarak sizlere veriyoruz. Görsellerin gücü her zaman yazılardan daha büyüktür.

Bu sebeple sizlere bu patik modellerini görseller ile sunuyoruz. Görsellerde gördüğünüz patikleri istediğiniz renklerde evinizde kendiniz örebilirsiniz.

Bu patikleri örmek sizlere oldukça keyifli vakitler sağlayacaktır.

Ördüğünüz bu patikleri kendiniz de kullanabilir, arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Ayaklarınız hem sıcacık olacak hem de güzel görünecektir, bunun için tek yapmanız gereken görsellerden dilediğiniz patik modelini seçmek ve hemen örmeye başlamaktır. Şimdiden kolay gelsin.

Yorum Yapın