2018 Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarları, iğne oyaları veya tığ oyaları ile süslenebilmektedir. Bu havlular çeyizlik olarak, hediyelik olarak veya günlük olarak kullanılabilmektedir. Gerek el havluları, gerek mutfak havluları kenarlarına süslemeler yapılarak zenginleştirilebilirler.

Havlu kenarı yapımı adına web sitemizin anlatımlı havlu kenarı örnekleri bölümünde bulabileceğiniz birçok çeşit vardır. Bu çeşitler bazen çok sade, bazen çok süslü, bazen de çok spor olabilmektedir.

Bu tamamen havluya, havlunun bulunduğu kısım ve havlu kenarı oyası yapacak kişinin zevki ile alakalıdır. havlu kenarı örnekleri olarak çok geniş bir arşivimiz bulunmaktadır. Bu arşiv içerisinde herkese göre, herkesin zevkine uygun olarak bulunabilmektedir.

Havlu kenarlarına dair birçok model bulunmaktadır. Bu modeller tığ ile ayrı olarak oyalanır ve havlu kenarına düzgünce sabitleştirilir. İğne oyası olarak ise direk havlu kenarı üzerine de yapılmaktadır.

Bu modellere web sitelerinden veya el işi dergilerinden ulaşmak mümkündür. Fakat el işi üzerine kurulu olan ve hizmet veren web sitemizde havlu kenarı modelleri ağında birçok modeli bulmak mümkündür.

Havlu kenarına yapılan oyalar, banyo ortamlarına değişik bir hava katmasının yanı sıra bulunduğu mutfağa da zariflik katmaktadır.

Havlu rengine ve bulunan ortama göre ortamın havası değişmektedir. Tamamen el emeğinin güzelliğine ve seçilen havlu oyası kenarına göre şekillenmektedir.

Bu sebepten dolayı web sitemizin havlu kenarları modellerini incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yapın