2018 En Yeni Örgü Lif Örnekleri

Örgü lifler özellikle anneannelerimizin babaannelerimizin banyolarında her zaman gördüğümüz lif modelleridir. Çeyizlerinde vazgeçilmezi olan bu örgü lifler günümüzde bir çok evin hala vazgeçilmezidir.

Vücut temizliği için örgü lifleri tercih edenler bayanların da sayısı oldukça fazladır.

Sizler de çeyiziniz için, banyonuz için ya da hediyelik olarak lif örmek istiyorsanız bu yazımızda yepyeni örgü lif modellerini sizler ile paylaştık.

2018 lif örnekleri yazımızda birbirinden güzel örgü lif modelini ve bu modellerin görsellerini bulabilirsiniz. Bu örnekleri sizlere görseller ile sunuyoruz.

2018 lif örneklerini görseller ile bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu lif modellerini banyonuzda kullanabilir, çeyizinize koyabilir ya da başka amaçlar ile örebilirsiniz.

Lif örmek yapımı zor bir örgü çeşidi değildir. Görsellerimizde göreceğiniz açıklamaları ile sizler için lif örmeyi kolay bir şekilde anlatıyoruz.

Banyonuza lif örecekseniz, banyonuzun dekoruna uyacak renkte ipler seçebilir ve bu renklerde lif modellerini örebilirsiniz.

Daha önce de gördüyseniz bu örgü lifler genellikle çeşitli güzellikte motifler ve desenler ile örülmektedir. Görsellerimizde birbirinden güzel lif motiflerini sizlere sunduk.

Açıklamalarıyla göreceğiniz bu modelleri kolayca öğrenebilir ve siz de kendiniz örebilirsiniz. Eliniz alıştıktan sonra bu lif modellerini örmek hem zevkli hem de kolay bir hal alacaktır.

Dilediğiniz renkleri ve desenleri örebilir, bunları arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Bu lifleri kullanan arkadaşlarınız için çok güzel bir hediye olacaktır.

DIGITAL IMAGE

Digital StillCamera

Yorum Yapın